Навчальний процес

• Навчально-виховний     процес     у    загальноосвітньому навчальному закладі незалежно від  його  підпорядкування,  типу  і форми  власності  здійснюється  відповідно  до  робочих навчальних планів,   складених   на   основі   типових   навчальних   планів, затверджених Міністерством освіти і науки.
  • Загальноосвітній  навчальний заклад працює за навчальними програмами,  підручниками,  посібниками, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки, й реалізує навчально-виховні завдання на кожному ступені навчання відповідно до вікових особливостей  та природних здібностей дітей.
  •      Індивідуалізація     і     диференціація    навчання    у  загальноосвітньому навчальному закладі забезпечуються  реалізацією інваріантної та варіативної частини Державного стандарту загальної середньої освіти.  Варіативна частина формується  загальноосвітнім навчальним   закладом   з  урахуванням  спеціалізації  та  профілю навчання.

Загальноосвітній навчальний заклад обирає форми, засоби і методи навчання та виховання у межах,  визначених           Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту" та статутом закладу.

Школа працює над проблемою:
«Впровадження ефективних педагогічних технологій як засіб досягнення високої результативності навчально-виховної роботи».

Мета діяльності закладу:

• Забезпечити сприятливі умови для фізичного, інтелектуального, полікультурного становлення особистості кожного учня, досягнення ним рівня освіченості відповідного ступеня навчання, розвиток потенційних можливостей з урахуванням їх пізнавальних інтересів і нахилів;
  • Виховання духовно багатої, гуманної, вільної, рівноправної, відповідальної, толерантної, демократичної особистості;
  • Формування рис громадянськості української держави, духовності, фізичної досконалості, моральної, художньої, естетичної та трудової культури;
  • Впровадження активних форм і методів навчання учнів та вчителів, реалізація особистісно-орієнтовного підходу;
  • Підготовка молоді до самостійної, активної, творчої життєдіяльності в нових соціальних і культурних умовах, уміти планувати стратегію власного життя, визначити своє життєве кредо й свій стиль.

У складі школи функціонують:

1. Методична рада;
  2. Методичні об'єднання вчителів - предметників;