Ми переїхали за такою адресою:

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

Класна оцінка

23 черв. 2016
Оздоровлення дітей в пришкільному таборі з денним перебуванням «Сонечко»
Пришкільний табір з денним перебуванням працював з 31 травня по 17 червня 2016 року. За цей період оздоровилось – 69 дітей.

29 трав. 2016
Свято прощання зі школою.
29 травня в школі пройшов традиційний шкільний бал – неповторне свято юності, свято прощання зі школою.. Дев'ять випускників залишили стіни рідної школи , щоб підкоряти нові висоти.

27 трав. 2016
Свято останнього дзвоника.
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято , яке не можна нічим замінити.

19 трав. 2016
Свято вишиванки.
Вже стало традицією на шкільні свята вдягати вишиту сорочку – символ одягу українців, символ нашої Батьківщини.

6 трав. 2016
Зустріч учнів початкових класів з учасником бойових дій в зоні АТО, військовослужбовцем Волбоєвим Миколою Сергійовичем.
З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни відбулася зустріч учнів початкових класів з учасником бойових дій в зоні АТО, військовослужбовцем Волбоєвим Миколою Сергійовичем.

27 квіт. 2016
26 квітня у школі пройшов День цивільного захисту.
В усіх класах було проведено заняття з цивільного захисту та заходи присвячені 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Учні переглянули фільм «Чорнобиль: тридцять років по тому», зустрілися з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС, ознайомилися з листами начальника чергового пожежного караулу з охорони Чорнобильської АЕС до сім'ї Володимира Правика, переглянули презентації, прослухали пісні про Чорнобиль.