Злинський НВК "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ДНЗ"

Готуємося до ДПА

Державна підсумкова атестація у 2015 році.

Як передбачено статтею 34 Закону України «Про загальну середню освіту», навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників:

початкової (12-21 травня)

основної (1-8 червня)

старшої (22-28 травня) школи.
Для учнів початкової школи ДПА в 2015 році відбудеться у вигляді контрольних підсумкових робіт з 3-х предметів: математика, читання, українська мова.
В свою чергу, для учнів старшої та основної школи державна підсумкова атестація в 2015 році буде проведена саме у письмовій формі з наступних навчальних предметів:

українська мова, історія або математика, та предмета на вибір учня (9 і 11 клас) за завданнями, які розроблені навчальними закладами.
Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 10-11 червня, 11-х класів – 30-31 травня.

Поради психолога по підготовці до ДПА

Приберіть усе зай­ве і те, що відволікає вашу увагу від безпосе­редньої мети—підготов­ки до іспиту. Заховайте від себе книжки, диски, те­лепрограму, відключить телефон. Суворо скажіть собі: з 9-ої до 12-ої дня я повинен вивчити стільки-то.   Почніть вчити з важких, незрозумілих тем, а легкі залишайте під кінець. Якщо складну тему відкладати на потім, вона висітиме, як дамоклів

Не

повного знесилення й упа­ду сил дізнанням науки. Не забувайте, що відпочи­нок теж необхідний. Не за­боронена корисна праця на благо сім'ї: помийте
  Почніть вчити матеріал зранку,  поки «свіжа» голова. Займа­тися в останню ніч чи добре виспатися — справа індивідуальна. Але, як відомо, перед смертю не надихаєшся, а у людини, яка виспалась, голова працює краще, ніж у того, хто не виспався.