Свято прощання зі школою.

29 трав. 2016
29 травня в школі пройшов традиційний шкільний бал – неповторне свято юності, свято прощання зі школою.. Дев'ять випускників залишили стіни рідної школи , щоб підкоряти нові висоти.

29 травня в школі пройшов традиційний шкільний бал – неповторне свято юності, свято прощання зі школою.. Дев'ять випускників залишили стіни рідної школи , щоб підкоряти нові висоти  .

Залишаючи береги дитинства і йдучи у незвідані світи, випускники сказали багато теплих слів  своїм вчителям та батькам.

Хвилюючим був цей день і у батьків випускників . Дуже швидко виросли їх діти і настав час відпустити їх із рідної домівки. Тож проводжаючи їх  у самостійне життя, батьки простелили рушник на щастя на долю, щоб повертав їх до рідного порогу.

Закінчився вечір, настав світанок і наші випускники розійшлися по своїх життєвих стежках.. Хай щастить їм, хай здійснюються їх мрії!