Зустріч учнів початкових класів з учасником бойових дій в зоні АТО, військовослужбовцем Волбоєвим Миколою Сергійовичем.

6 трав. 2016
З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни відбулася зустріч учнів початкових класів з учасником бойових дій в зоні АТО, військовослужбовцем Волбоєвим Миколою Сергійовичем.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни відбулася зустріч учнів початкових класів  з учасником бойових дій  в зоні АТО, військовослужбовцем Волбоєвим Миколою Сергійовичем.

Діти з хвилюванням слухали розповідь воїна-земляка про нелегкі будні на сході України, про свої успіхи та невдачі, про тих, хто загинув на полі бою та вшанували пам’ять про них – хвилиною мовчання.

Фото зустрічі