26 квітня у школі пройшов День цивільного захисту.

27 квіт. 2016
В усіх класах було проведено заняття з цивільного захисту та заходи присвячені 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Учні переглянули фільм «Чорнобиль: тридцять років по тому», зустрілися з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС, ознайомилися з листами начальника чергового пожежного караулу з охорони Чорнобильської АЕС до сім'ї Володимира Правика, переглянули презентації, прослухали пісні про Чорнобиль.

26 квітня у школі пройшов День цивільного захисту. В усіх класах було проведено заняття з цивільного захисту та заходи присвячені 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Учні переглянули  фільм «Чорнобиль: тридцять років по тому», зустрілися з ліквідаторами  наслідків аварії на ЧАЕС, ознайомилися з листами начальника чергового пожежного караулу з охорони Чорнобильської  АЕС  до сім'ї  Володимира Правика, переглянули презентації, прослухали пісні про Чорнобиль.

Після виховних та навчальних заходів провели тренування з повної евакуації постійного складу і учнів з приміщення школи по ввідній «Пожежа в учбовому закладі».  Завершили День ЦЗ тренувальні вправи з винесення постраждалого з зони ураження та надання першої медичної допомоги при переломах і кровотечах.

О 15 годині дня учні та вчителі школи відвідали загальносільський захід, присвячений 30-й річниці Чорнобильської трагедії. Від школи було представлено три номери художньої самодіяльності. Кривохижа Вадим  та Негретова Вікторія  декламували вірші, Крижановська Олена виконала пісню «Моя Україна».